Dokonalý zvuk & prvotriedna kvalita
Hudobná databáza & Voice casting
Verné ruchy & úžasné atmosféry
 
 

Professionals

Vitajte v K2 zvuk

V najkvalitnejšie vybavenom zvukovom postprodukčnom štúdiu.AMS NEVE, Solid State Logic, Focusrite, TC Electronic, DOLBY, SADIE, Nuendo, Pro Tools, Merging, Dynaudio, Sonifex, APOGEE, Lexicon, Neumann, DPA, AKG, Bayerdynamic, Euphonix, RME, Rosendahl, Blue Sky, Pre Sonus, SONY,  Auratone, AJA, Blackmagic, JLCooper, DK-Audio, Elatec, Kramer Electronics, Mutec.

Našimi klientami sú produkčné a reklamné agentúry, televízie, prekladateľské agentúry, prevádzkovatelia telefónnych hláskových systémov, grafické štúdiá, animátori, hudobníci, a mnoho ďaľších tvorcov ktorí potrebujú dokonalý zvuk ku svojim audio a audio-vizuálnym dielam a produktom. 

Každoročne K2 zvuk vo svojich dvoch pracoviskách ozvučí viac než sedemsto reklamných spotov, televíznych relácii, dokumentárnych, hraných  a animovaných filmov.
 
Nájdete u nás veľkú databázu hercov, speakrov, hudobný a ruchový archív.

Vyrábame tiež vysielacie kazety Digital Betacam a HDCAM, adaptujeme videá, vyrábame titulky, pripravujeme podklady pre internet.

Sme hrdí že v našom štúdiu máme Rolls-Royce medzi mixážnymi pultami, jediný digitálny mixážny pult AMS NEVE na Slovensku. Legendárna zvuková kvalita a flexibilita mixážncyh pultov AMS NEVE ich predurčuje pre špičkové výkony. Väčšina svetovej fimovej produkcie je miešaná na pultoch AMS NEVE. Na AMS NEVE digitálnych mixážnych pultoch boli tento rok okrem iných miešané aj filmy nominované na Oscara a to Argo, Bedári, Pí a jeho život, Brave, Skyfall. Model ktorý máme u nás má vyše 500 vstupov a 500 výstupov čím pokrýva požiadavky pre akýkoľvek projekt.

AMS NEVE DMC at K2 zvuk